Відлякувач пацюків та мишей Leaven "LS-927M"

LS-927M
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
900 грн.
Наявність:
такпорівняти LS-927M з іншими відлякувачами


інформація про виробника
Відлякувач LS-927M є покращеною версією моделі LS-927. Має три (2 великих і 1 маленький) ультразвукові випромінювачі, направлені в різні боки, які одночасно створюють широкий частотний діапазон ультразвукових хвиль. Діє на мишей, щурів, тарганів, цвіркунів, бліх, мурашок.

На задній стінці корпусу LS-927M розташоване гніздо для підключення блока живлення та 4-х позиційний перемикач режимів генерації ультразвука, за допомогою якого можна дослідним шляхом підібрати найбільш ефективний режим відлякування в даних умовах, а також перевірити працездатність самого пристрою. Індикація вибраного режиму роботи здійснюється за допомогою двох (зеленого і червоного) світлодіодів, розташованих на корпусі відлякувача.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковими динаміками було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів LS-927M безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Під час роботи відлякувач може видавати слабке попискування і клацання. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-927M":

Площа дії 550 м²
Електроживлення
(зовніш. блок живл-ня)
Потужність 2 Вт
Частота 25-65 кГц
Звуковий тиск 135x2 дБ
Охоплення
Розміри, см Ø9,8х11,9
Вага 175 г
Додаткові функції 3 режими роботи + "тест"
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-927M":

  1. Відлякувач LS-927M.
  2. Блок живлення (9В).
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.