grizun.net.ua
головна   оплата   доставка   контакти   порівняти
відлякувачі гризунів
 
(044) 599-10-11
пн-пт 10:00 - 17:00
info@grizun.net.ua
відлякувачі мишей, щурів
 

Промисловий відлякувач гризунів Saintland "SD-020B"

SD-020B
натисніть на картинку щоб збільшити

Ціна:
11700 грн.

Наявність:
так

порівняти з іншими

інформація про виробника

Стислий опис "SD-020B":

Спеціальний промисловий відлякувач, призначений для професійної боротьби з гризунами у великих складських приміщеннях, зерносховищах, на виробництві. Працює безшумно. Конструктивно складається з блоку управління, до якого через звичайне дротяне з'єднання можуть бути підключені від 1 до 8 ультразвукових динаміків. Місця установки динаміків вибираються користувачем виходячи з його потреб (це може бути як один великий зал, так і декілька окремих кімнат).

Відлякувач може працювати як від мережі 220В, так і від 24В акумулятора. На блоці управління розташований дисплей, який відображує споживаний струм. На випадок короткого замикання передбачений запобіжник. Є перемикач потужності «L» (низько), «H» (високо), за допомогою якого можна, наприклад, обмежувати енергоспоживання на невеликих площах відлякування, де не потрібна велика потужність ультразвукового сигналу. В комплект входить ультразвуковий тестер, за допомогою якого можна перевіряти якість покриття ультразвуковим сигналом всієї площі, що захищається.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковими динаміками було якомога менше перешкод.

Увага! З’єднувальний провід в комплект не входить. Для підключення ультразвукового динаміка до блоку управління рекомендується використовувати багатожильний мідний провід перерізом не менше 1 мм² і довжиною до 10 м. Якщо необхідно підключити динамік на більшій відстані, тоді слід використовувати дріт більшого перерізу, щоб компенсувати втрату напруги в провіднику.

Технічні характеристики "SD-020B":

Площа дії 2000 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня / від 24В акум.)
Потужність 100 Вт
Роб. темп-ри н/д
Частота -
(ЕМП)
20-55 кГц (УЗ)
Звуковий тиск н/д
Охоплення
Розміри (упаковки), см 46x46x44
Вага (загальна) 12 кг
Додаткові функції кріплення на стіну
Гарантія 12 міс.

Комплектність "SD-020B":

  1. Блок управління.
  2. Ультразвукові динаміки (8 шт.).
  3. Тестер ультразвуку "SD-063".
  4. Інструкція українською мовою.
  5. Картонна коробка.

інші відлякувачі гризунів