Відлякувач мишей та комах Leaven "LS-919"

LS-919
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
360 грн.
Наявність:
такпорівняти LS-919 з іншими відлякувачами


інформація про виробника
LS-919 - це мініатюрний відлякувач невеликої потужності з одним ультразвуковим випромінювачем. Призначений для боротьби зі шкідниками в невеликих кімнатах, коморах і т.п. Включається безпосередньо в розетку. Діє на мишей, щурів, тарганів, бліх, мурашок.

На лицьовій стороні корпусу відлякувача розташований ультразвуковий динамік і вимикач. Індикація роботи здійснюється за допомогою червоного світлодіода, розташованого біля вимикача.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів LS-919 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Під час роботи відлякувач видає ледь чутне клацання. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-919":

Площа дії 23,0 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 1,5 Вт
Частота 21-25 кГц
Звуковий тиск н/д
Охоплення
Розміри, см 7,5x4,3x7
Вага 45 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-919":

  1. Відлякувач LS-919.
  2. Інструкція українською мовою.
  3. Картонна коробка.