Відлякувач мишей на батарейках Leaven "LS-925M"

LS-925M
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
480 грн.
Наявність:
немаєпорівняти LS-925M з іншими відлякувачами


інформація про виробника
LS-925M - це спеціальний відлякувач із живленням від двох 9В батарейок типа "Крона". Посилена версія моделі LS-925. Незамінний для приміщень де немає електромережі 220В. Діє на мишей, щурів, бліх, кліщів, павуків.

Відлякувач має один ультразвуковий динамік невеликої потужності і працює в імпульсному режимі (ультразвукові імпульси тривалістю 0.4 с чергуються з паузами по 4 с), що дозволяє економити ресурс батарейок. Відлякувач можна повісити на цвях на стіну або покласти на тверду горизонтальну поверхню. Індикація роботи здійснюється за допомогою миготливого червоного світлодіода, розташованого біля динаміка.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком не було перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів LS-925M безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-925M":

Площа дії 185 м²
Електроживлення
2 шт. (9В батарейки "Крона")
Потужність н/д
Частота 25-26 кГц
Звуковий тиск 130 дБ
Охоплення
Розміри, см Ø10,8x2,4
Вага 75 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-925M":

  1. Відлякувач LS-925M.
  2. Батарейки (9В) 2 шт.
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.