Ультразвуковий відлякувач гризунів Leaven "LS-912"

LS-912
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
660 грн.
Наявність:
такпорівняти LS-912 з іншими відлякувачами


інформація про виробника
LS-912 - це "стандартний" відлякувач з одним ультразвуковим динаміком, модифікована версія моделі LS-968. Діє на мишей, щурів, тарганів, цвіркунів, бліх, міль, мурашок.

На задній стінці корпусу розташовано гніздо для підключення блоку живлення, кнопка для перевірки працездатності самого відлякувача і регулятор частоти ультразвуку, за допомогою якого користувач може дослідним шляхом підібрати найбільш ефективну частоту відлякування для конкретного шкідника. Індикація роботи здійснюється за допомогою червоного світлодіода, розташованого на корпусі пристрою.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей LS-912 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-912":

Площа дії 230 м²
Електроживлення
(зовніш. блок живл-ня)
Потужність 1,5 Вт
Частота 30-65 кГц
Звуковий тиск 130 дБ
Охоплення
Розміри, см 9х8х10,2
Вага 175 г
Додаткові функції регулятор частот, кнопка "тест"
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-912":

  1. Відлякувач LS-912.
  2. Блок живлення (9В).
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.