Ультразвуковий відлякувач гризунів Leaven "LS-968"

LS-968
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
720 грн.
Наявність:
такпорівняти LS-968 з іншими відлякувачами


інформація про виробника
Відлякувач LS-968 побудований за "класичною" схемою і має один ультразвуковий випромінювач з "плаваючою" частотою. Діє на мишей, щурів, тарганів. Поставляється в комплекті з кронштейном, який дозволяє, при необхідності, монтувати відлякувач на стіні або стелі і регулювати напрям ультразвукового випромінювання.

На задній стінці корпусу LS-968 розташовано гніздо для підключення блоку живлення. Індикація роботи здійснюється за допомогою червоного світлодіода, розташованого на корпусі пристрою.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач щурів та мишей LS-968 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-968":

Площа дії 420 м²
Електроживлення
(зовніш. блок живл-ня)
Потужність 1,5 Вт
Частота 20-27 кГц
Звуковий тиск 130 дБ
Охоплення
Розміри, см 10,5х9х8
Вага 170 г
Додаткові функції кріплення на стіну
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-968":

  1. Відлякувач LS-968.
  2. Кронштейн.
  3. Дюбелі (2 шт.).
  4. Блок живлення (9В).
  5. Інструкція українською мовою.
  6. Картонна коробка.