Відлякувач гризунів Leaven "LS-968"

LS-968
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
570 грн.
Наявність:
так


порівняти з іншими

інформація про виробника
Даний відлякувач побудований за "класичною" схемою і має один ультразвуковий випромінювач з "плаваючою" частотою. Діє на мишей, щурів, тарганів. Поставляється в комплекті з кронштейном, який дозволяє, при необхідності, монтувати відлякувач на стіні або стелі і регулювати напрям ультразвукового випромінювання.

На задній стінці корпусу розташовано гніздо для підключення блоку живлення. Індикація роботи здійснюється за допомогою червоного світлодіода, розташованого на корпусі пристрою.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Відлякувач безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-968":

Площа дії 420 м²
Електроживлення
(зовніш. блок живл-ня)
Потужність 1,5 Вт
Роб. темп-ри н/д
Частота 20-27 кГц
Звуковий тиск 130 дБ
Охоплення
Розміри, см 10,5х9х8
Вага 170 г
Додаткові функції кріплення на стіну
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-968":

  1. Відлякувач.
  2. Кронштейн.
  3. Дюбелі (2 шт.).
  4. Блок живлення (9В).
  5. Інструкція українською мовою.
  6. Картонна коробка.