Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів "УЗ-003"

УЗ-003
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
500 грн.
Наявність:
такпорівняти УЗ-003 з іншими відлякувачами
УЗ-003 - це простий пристрій для відлякування мишей та щурів в невеликих приміщеннях. Спрощена версія моделі УЗ-004. Має один ультразвуковий динамік, живиться від мережі 220В. Для початку роботи відлякувач потрібно просто вставити в розетку (при цьому починає блимати зелений індикатор, що вказує на нормальну роботу пристрою). Ефект настає протягом декількох днів безперервної роботи. Пристрій має український сертифікат відповідності.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів УЗ-003 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "УЗ-003":

Площа дії 150 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 5 Вт
Роб. темп-ри -10...+40°C
Частота 18-30 кГц
Звуковий тиск 80 дБ
Охоплення
Розміри, см 8x5x13,5
Вага 95 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "УЗ-003":

  1. Відлякувач УЗ-003.
  2. Інструкція.
  3. Упаковка-блістер.