Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів "УЗ-004"

УЗ-004
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
550 грн.
Наявність:
такпорівняти УЗ-004 з іншими відлякувачами
УЗ-004 - простий пристрій для відлякування мишей та пацюків в приміщеннях середніх розмірів. Покращена версія моделі УЗ-003. Генерує більш потужний змінний ультразвуковий сигнал, за допомогою якого досягається більша ефективність дії на гризунів. Має один ультразвуковий динамік, живиться від мережі 220В. Для початку роботи відлякувач потрібно просто вставити в розетку (при цьому починає блимати зелений індикатор, що вказує на нормальну роботу пристрою). Ефект настає протягом декількох днів безперервної роботи. Пристрій має український сертифікат відповідності.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів УЗ-004 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "УЗ-004":

Площа дії 250 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 5 Вт
Роб. темп-ри -10...+40°C
Частота 18-30 кГц
Звуковий тиск 95 дБ
Охоплення
Розміри, см 8x5x13,5
Вага 95 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "УЗ-004":

  1. Відлякувач УЗ-004.
  2. Інструкція.
  3. Упаковка-блістер.