Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів "УЗ-005"

УЗ-005
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
650 грн.
Наявність:
такпорівняти УЗ-005 з іншими відлякувачами
УЗ-005 - це найпотужніший відлякувач із серії "УЗ". Має два ультразвукові динаміки, завдяки чому створюються особливо потужні ультразвукові гармоніки, що неприємно діють на слух гризунів. Живиться від мережі 220В. Для початку роботи відлякувач потрібно просто вставити в розетку (при цьому починає блимати світлодіодний індикатор, який вказує на нормальну роботу пристрою). Ефект настає протягом декількох днів безперервної роботи. Даний відлякувач сертифікований в Україні.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковими динаміками було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів УЗ-005 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "УЗ-005":

Площа дії 500 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 5 Вт
Роб. темп-ри -10...+40°C
Частота 18-30 кГц
Звуковий тиск 110 дБ
Охоплення
Розміри, см 8x5x13,5
Вага 100 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "УЗ-005":

  1. Відлякувач УЗ-005.
  2. Інструкція.
  3. Упаковка-блістер.