Відлякувач гризунів для складу Saintland "SD-047"

SD-047
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
2400 грн.
Наявність:
немаєпорівняти SD-047 з іншими відлякувачами


інформація про виробника


реєстраційні документи
SD-047 - це спеціальна розробка, яка заснована на багатолітньому досвіді боротьби з гризунами. Личить для великих приміщень, складів і т.п. Діє на мишей, тарганів, цвіркунів, бліх, павуків, міль, мурашок, комарів.

Конструктивно відлякувач є моноблоком зі шнуром живлення, в корпусі якого розташовані 4 потужних ультразвукових динаміка і генератор ЕМП. З особливостей відлякувача можна виділити:

1. Можливість живлення від будь-якого 12В акумулятора в разі відсутності мережі 220В (з'єднувальний кабель і акумулятор в комплект не входять).

2. Наявність двох плавких запобіжників для захисту електроніки від короткого замикання і кнопки "TEST" для перевірки працездатності.

3. Наявність режиму біоакустичного відлякування шкідників (кнопка "BIONIKA"), що може відключатися, - повторення звуків котячого нявкання і щурячого писку кожні 10 секунд.

Відлякувач простий в експлуатації і не вимагає яких-небудь додаткових налаштувань. Для його включення достатньо встромити вилку в розетку і клацнути перемикачем в режим "ON" ("включено"). Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковими динаміками було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач мишей та щурів SD-047 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "SD-047":

Площа дії 500 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 25 Вт
Частота 0,8-10 Гц (ЕМП)
20-45/32 кГц (УЗ)
Звуковий тиск н/д
Охоплення
Розміри, см 20х26х15,5
Вага 2.5 кг
Додаткові функції "тест" + біоакустика + живлення від акумулятора
Гарантія 12 міс.

Комплектність "SD-047":

  1. Відлякувач SD-047.
  2. Шнур живлення.
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.