Відлякувач щурів та мишей Leaven "LS-927"

LS-927
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
600 грн.
Наявність:
так


порівняти з іншими

інформація про виробника
Даний відлякувач є покращеною версією моделі LS-968. Має два ультразвукові випромінювачі, направлені в різні боки, які одночасно створюють широкий частотний діапазон ультразвукових хвиль. Діє на мишей, щурів, тарганів, цвіркунів, бліх, мурашок.

На задній стінці корпусу розташовано гніздо для підключення блоку живлення і кнопку для перевірки працездатності самого відлякувача. Індикація роботи здійснюється за допомогою червоного світлодіода, розташованого на корпусі пристрою.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковими динаміками було якомога менше перешкод.

Увага! Відлякувач безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-927":

Площа дії 460 м²
Електроживлення
(зовніш. блок живл-ня)
Потужність 1,5 Вт
Роб. темп-ри н/д
Частота 30-65 кГц
Звуковий тиск 130x2 дБ
Охоплення
Розміри, см 12x9,0x7
Вага 150 г
Додаткові функції кнопка "тест"
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-927":

  1. Відлякувач.
  2. Блок живлення (9В).
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.