Ультразвуковий відлякувач щурів та мишей Leaven "LS-967"

LS-967
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
1020 грн.
Наявність:
такпорівняти LS-967 з іншими відлякувачами


інформація про виробника
Відлякувач LS-967 оптимально личить для великих приміщень з високими стелями. Має три потужні ультразвукові випромінювачі, направлені в різні боки. Діє на мишей, щурів, тарганів, бліх, павуків, клопів, кліщів, мурашок, білок, кажанів, єнотів.

На задній стінці корпусу відлякувача розташовано гніздо для підключення блоку живлення і 3-х позиційний перемикач режимів генерації ультразвука - "нормальний", "посилений" і "активний". "Нормальний" - це профілактичний режим, призначений для запобігання повторній появі шкідників. "Посилений" режим застосовується під час очищення приміщення від шкідників. "Активний" - це найбільш потужний режим відлякування, призначений для сильно заражених приміщень. Індикація вибраного режиму роботи здійснюється за допомогою світлодіодного індикатора (червоного, зеленого та синього), розташованого на корпусі приладу.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковими динаміками було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів LS-967 нешкідливий для людини, але його не можна включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте попадання рідини на корпус відлякувача. Під час роботи відлякувача у найпотужнішому ("активному") режимі людським вухом може відчуватися звуковий тиск. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-967":

Площа дії 1700 м³
Електроживлення
(зовніш. блок живл-ня)
Потужність н/д
Частота 13-45 кГц
Звуковий тиск н/д
Охоплення
Розміри, см Ø11,7х7,5
Вага 100 г
Додаткові функції 3 режими роботи
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-967":

  1. Відлякувач LS-967.
  2. Блок живлення (9В).
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.