Відлякувач мишей на батарейці Leaven "LS-925"

LS-925
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
444 грн.
Наявність:
такпорівняти LS-925 з іншими відлякувачами


інформація про виробника
LS-925 - це спеціальний відлякувач із живленням від однієї 9В батарейки типа "Крона". Спрощена версія моделі LS-925M. Незамінний для льохів, комор, гаражів, горищ, сараїв, туалетів, кіосків в яких немає електромережі 220В. Діє на мишей, щурів, бліх, павуків.

Відлякувач має один ультразвуковий динамік невеликої потужності і працює в імпульсному режимі (ультразвукові імпульси тривалістю 0.4 с чергуються з паузами по 8 с), що дозволяє істотно економити ресурс батарейки. Відлякувач можна повісити на цвях на стіну або покласти на тверду горизонтальну поверхню. Індикація роботи здійснюється за допомогою миготливого червоного світлодіода, розташованого біля динаміка.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів LS-925 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "LS-925":

Площа дії 185 м²
Електроживлення
1 шт. (9В батарейка "Крона")
Потужність н/д
Частота 25-26 кГц
Звуковий тиск 130 дБ
Охоплення
Розміри, см Ø10,8x3
Вага 95 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "LS-925":

  1. Відлякувач LS-925.
  2. Батарейка (9В).
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.