Відлякувач мишей та комах Saintland "SD-049"

SD-049
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
570 грн.
Наявність:
такпорівняти SD-049 з іншими відлякувачами


інформація про виробника


реєстраційні документи
SD-049 - це відлякувач з ультразвуковим і електромагнітним випромінювачами, спочатку орієнтований на азіатський ринок. Поперемінно генерує високочастотні ультразвукові хвилі і низькочастотне ЕМП. Конструктивний аналог моделі JF-001D. Підходить для боротьби зі шкідниками в кімнатах, спорудах, будиночках і т.п. Діє на мишей і деяких комах.

Для початку роботи відлякувач потрібно через перехідник під євростандарт (входить в комплект) вставити в розетку. При цьому він поперемінно, із заданими часовими інтервалами, включає різні режими роботи (ультразвук різних частот + електромагнітне поле). Індикація поточного режиму роботи здійснюється за допомогою світлодіодів, розташованих під ультразвуковим динаміком.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів SD-049 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "SD-049":

Площа дії 100 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 10 Вт
Частота 0,8-8 Гц (ЕМП)
20-55/55-110 кГц (УЗ)
Звуковий тиск н/д
Охоплення
Розміри, см 5,2x7,5x11,8
Вага 120 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "SD-049":

  1. Відлякувач SD-049.
  2. Перехідник.
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.