Відлякувач мишей і комах Saintland "JF-001D"

JF-001D
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
690 грн.
Наявність:
такпорівняти JF-001D з іншими відлякувачами


інформація про виробника


реєстраційні документи
JF-001D - це один з найвідоміших відлякувачів з одним ультразвуковим та одним електромагнітним випромінювачем. Виробляється вже більше 10 років. Поперемінно генерує високочастотні ультразвукові хвилі та низькочастотне ЕМП. Конструктивний прототип моделі SD-042. Личить для боротьби зі шкідниками в приміщеннях, спорудах, дачних будиночках і т.п. Діє на мишей, жуків.

Для початку роботи відлякувач потрібно просто вставити в розетку. При цьому він поперемінно, із заданими часовими інтервалами (близько 80 с і 160 с), включає різні режими роботи (ультразвук різних частот + електромагнітне поле). Індикація роботи відлякувача здійснюється за допомогою блимаючого червоного світлодіода, розташованого під ультразвуковим динаміком.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком були якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів JF-001D безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птицями. Не допускайте попадання рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "JF-001D":

Площа дії 100 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 10 Вт
Частота 0,8-8 Гц (ЕМП)
20-110 кГц (УЗ)
Звуковий тиск н/д
Охоплення
Розміри, см Ø12x8
Вага 140 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "JF-001D":

  1. Відлякувач JF-001D.
  2. Інструкція українською мовою.
  3. Картонна коробка.