Відлякувач мишей та комах Saintland "SD-042"

SD-042
натисніть на картинку щоб збільшити


Ціна:
600 грн.
Наявність:
такпорівняти SD-042 з іншими відлякувачами


інформація про виробника


реєстраційні документи
SD-042 - це гарний відлякувач з одним ультразвуковим і одним електромагнітним випромінювачем. Поперемінно генерує високочастотні ультразвукові хвилі і низькочастотне ЕМП. Конструктивний аналог моделі JF-001D. Личить для боротьби зі шкідниками в приміщеннях, спорудах, будиночках і т.п. Діє на мишей, тарганів, цвіркунів, бліх, павуків, міль, мурашок, комарів.

Для початку роботи відлякувач потрібно просто встромити в розетку. При цьому він поперемінно, із заданими часовими інтервалами, включає різні режими роботи (ультразвук різних частот + електромагнітне поле). Індикація поточного режиму роботи здійснюється за допомогою трьох світлодіодів червоного, зеленого і синього кольорів, розташованих над ультразвуковим динаміком.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковим динаміком було якомога менше перешкод.

Увага! Ультразвуковий відлякувач гризунів SD-042 безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Ефект від роботи відлякувача (метання гризунів і поступове зменшення їх кількості) можна буде помітити майже відразу, але для повного позбавлення від шкідників потрібно буде не менш 3-х - 4-х тижнів безперервної роботи!

Технічні характеристики "SD-042":

Площа дії 100 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 15 Вт
Частота 0,8-8 Гц (ЕМП)
20-55/35 кГц (УЗ)
Звуковий тиск н/д
Охоплення
Розміри, см 8х8х13
Вага 125 г
Додаткові функції -
Гарантія 12 міс.

Комплектність "SD-042":

  1. Відлякувач SD-042.
  2. Інструкція українською мовою.
  3. Картонна коробка.