grizun.net.ua
головна   оплата   доставка   контакти   порівняти
відлякувачі гризунів
 
(044) 599-10-11
пн-пт 10:00 - 17:00
info@grizun.net.ua
відлякувачі мишей, щурів
 

Відлякувач гризунів та комах Saintland "SD-058"

SD-058
натисніть на картинку щоб збільшити

Ціна:
1056 грн.

Наявність:
так

порівняти з іншими

інформація про виробника

Стислий опис "SD-058":

Це функціональний пристрій, призначений для відлякування різних шкідників, включаючи мишей, тарганів, мурашок, павуків, цвіркунів, бліх, міль і навіть комарів! Його особливість - вбудований генератор аніонів, який призначений для очищення повітря від неприємних запахів і стерилізації.

Відлякувач має вигляд циліндра з трьома ультразвуковими динаміками, розташованими з боків. Кнопка управління генератором аніонів розташована у верхній частині корпусу. Для підключення до мережі 220В в комплект входить метровий шнур живлення.

Відлякувач сам перемикається і працює в таких режимах: відлякування шкідників електро-магнітними хвилями (при цьому світить червоний індикатор), відлякування ультразвуком з частотою 34 кГц і 28-45 кГц (світить синій індикатор), відлякування ультразвуком з частотою 55-110 кГц і 20-55 кГц (світить зелений індикатор). Якщо включений генератор аніонів - додатково світить помаранчевий індикатор.

Для досягнення максимальної ефективності відлякувач повинен працювати постійно і бути встановленим так, щоб перед його ультразвуковими динаміками було якомога менше перешкод.

Увага! Відлякувач безшумний і нешкідливий для людини, але його не рекомендується включати поблизу кліток з домашніми тваринами і птахами. Не допускайте потрапляння рідини на корпус відлякувача. Якщо увімкнений іонізатор, тоді чутне тихе шкварчання.

Технічні характеристики "SD-058":

Площа дії 100 м²
Електроживлення
(вбудов. блок живл-ня)
Потужність 20 Вт
Роб. темп-ри н/д
Частота 0,8-8 Гц (ЕМП)
20-110 кГц (УЗ)
Звуковий тиск н/д
Охоплення
Розміри, см Ø13x8
Вага 270 г
Додаткові функції генератор аніонів
Гарантія 12 міс.

Комплектність "SD-058":

  1. Відлякувач.
  2. Шнур живлення.
  3. Інструкція українською мовою.
  4. Картонна коробка.

інші відлякувачі гризунів